www.projektdunajec.czorsztyn.pl   http://projekty-mojepasjemojezycie.jimdo.com/   www.pore.nowotarski.pl   wesoły przedszkolak

       SP       gim                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

2018-11-18     Klaudyny, Romana, Tomasza     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie    

11 LISTOPADA...


 13.11.2017r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Akademię przygotowali uczniowie z klasy VI pod kierunkiem p. Zofii Mężyk, p. Kariny Regiec i p. Heleny Niemiec.       

Uczniowie pięknie  recytowali   utwory poetyckie i śpiewali  pieśni patriotyczne . Właśnie w taki sposób oddali hołd wszystkim, którzy wywalczyli nam przed laty wymarzoną niepodległość.

Na akademii zaprezentowały się również dziewczynki z klasy czwartej, które brały udział w XX Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej w Szczawnicy. Ania Kalisz zajęła II miejsce – gratulujemy.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z dyrektor panią Grażyną Łabno uczestniczyli w gminnych obchodach Święta Niepodległości, które miało miejsce w Kluszkowcach w dniu 11.11.2017r. Złożyli kwiaty przy Pomniku Nieznanego Żołnierza.

 
 
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska