www.projektdunajec.czorsztyn.pl   http://projekty-mojepasjemojezycie.jimdo.com/   www.pore.nowotarski.pl   wesoły przedszkolak

       SP       gim                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

2018-11-18     Klaudyny, Romana, Tomasza     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie    
Strona główna -> Sukcesy !!!

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Igrzyska dzieci Ośrodka Sportowego „Pieniny” w tenisie stołowym


I m. Waradzyn Zuzanna kl. VI SP

III m. Kozub Beata kl. VI SP

 

 

I m. Natalia Grywalska kl. IV SP

III m. Głąb Eryk kl. IV SP

 


 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież Zapobiega Pożarom”

III miejsce ( etap gminny): Patrycja Borzęcka kl. V SP



 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie: Igor Kozub kl. III SP

Podobny obraz

 

 


 

Konkurs plastyczny„Miś z nadzieją” 

wyróżnienie: Honorata Regiec kl. VI SP

Sandra Komperda kl. III GIM

 


 

Konkurs plastyczny „Czysta woda zdrowe życie” 

nagroda : Maciej Waradzyn kl. III SP

 


 

Nie pal przy mnie, proszę – konkurs plastyczny z programu antytytoniowego „Czyste powietrze wokół nas”

I miejsce - 

II miejsce - 

III miejsce - 

wyróżnienia:

 

 


 

III Międzygminny Dzień Talentów

 


 

 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Matka w oczach dziecka” 

 

wyróżnienie: Adam Cichoń kl. VII SP

 


 

 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Biały Orzeł nasza duma ” 

wyróżnienia:


 

 Gminny Konkurs Plastyczny „Stop przemocy w rodzinie”

nagrody: Oliwia Regiec kl. VI SP

                   Karolina Cichoń kl. VI SP

                     Adrian Dragosz kl. VII SP

 https://czorsztyn.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/nagrody-w-konkursie-,,stop-przemocy-w-rodzinie

 

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kto tu rządzi – praca sołtysa i rady sołeckiej" 

wyróżnienie - 


 XX Festiwal Pieśni Patriotycznych i Religijnych w Szczawnicy

II miejsce - Anna Kalisz kl. V SP

Znalezione obrazy dla zapytania gif muzyczny

 

 


 

ROK  SZKOLNY 2016/2017 

 

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GWARY W SROMOWCACH WYŻNYCH

"CZAR GWARY PIENIŃSKIEJ" 

 

I miejsce w kategorii klas 0-III / wiersz/ - Marysia Regiec  kl. 0 SP

III miejsce w kategorii klas 0-III / wiersz/ - Julka Całyniuk kl. 0 SP 

I miejsce w kategorii klas IV-VI /gadka/ -   Gabrysia Regiec kl. IV SP

II miejsce w kategorii klas IV-VI / wiersz/- Zuzia Waradzyn  kl.V SP

 



XVI GMINNY KONKURS LITERACKI 

 I miejsce - opowiadanie -  Dominika Regiec kl.VI SP 

I miejsce – poezjaZuzanna Kozub kl. III b gimnazjum

III miejsce – poezjaIzabela Olejarz, kl. III b gimnazjum

 

Wyróżnienia: poezja Roman Kozielec, kl. III b gimnazjum

poezjaAleksandra Janczy, kl. II gimnazjum


KONKURS PLASTYCZNO - FOTOGRAFICZNY PT. "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

wyróżnienie - Paulina Wysoczyńska kl. I A gimnazjum


KONKURS NA ŻONKILOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ 

nagroda - Jan Regiec kl. II SP


KONKURS PLASTYCZNY "CZYSTA WODA ZDROWE ŻYCIE"

 nagroda - Martyna Glevaniak kl. III SP

 


 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W SPISKIEJ STAREJ VSI „O PUCHAR RADIDIELKY ŚKOLY” 

Kategoria 2006 i młodsi, dziewczyny:

I miejsce - Natalia Grywalska kl. IV  SP


II miejsce -  
Aleksandra Migdał kl. IV
  SP

Kategoria 2004, dziewczyny:

 

IV miejsce -  Waradzyn Zuzanna kl. V SP


 

FESTIWAL  PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ W SZCZAWNICY

 III miejsce Martyna Glevaniak i Julia Regiec kl. III SP


 

 MISTRZOSTWA OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

I miejsce - drużyna chłopców gimnazjum

najlepszy zawodnik  turnieju - Jakub Janczy 


GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ U 12 CHŁOPCÓW "Z PODWÓRKA NA STADION"

II miejsce - drużyna chłopców SP


GIMNAZJADA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT NA ETAPIE GMINNYM

I miejsce -  drużyna chłopców gimnazjum

    


 

MISTRZOSTWA OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

I miejsce- drużyna dziewcząt SP kl. IV - VI

najlepsza zawodniczka turnieju - Oliwia Regiec kl.V SP

 


MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT O MISTRZOSTWO GMINY CZORSZTYN

I miejsce - drużyna dziewcząt SP kl. IV - VI

 

 


ROK SZKOLNY 2015/2016

XV Gminny Konkurs Literacki

proza: III miejsce - Paulina Wysoczyńska kl. VI SP

baśń groteskowa – wyróżnienie Donata Kowalczyk kl. III gim

 poezja: wyróżnienie -  Oliwia Regiec kl. IV SP

 II miejsce - Donata Kowalczyk kl. III gim

III miejsce – Zuzanna Jessa kl.  III gim

 wyróżnienie - Filip Janczy kl. III gim


KONKURS NA ŻONKILOWĄ DEKORACJĘ ŚWIATECZNĄ 

 

nagroda - Karolina Jagieło - kl. V SP


KONKURS NA ŻONKILOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

nagroda - Oliwia Regiec - kl. IV SP

 


XVIII FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ

II miejsce - Anna Regiec - kl. VI SP

wyróżnienie - Olga Mozdyniewicz - kl. VI SP

 


GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW " Z PODWÓRKA NA STADION"

II miejsce - SP Sromowce Niżne

 

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT  "Z PODWÓRKA NA STADION"

II miejsce - SP Sromowce Niżne


IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W TENISIE STOŁOWYM

I miejsce - Sebastian Cichoń - kl. VI SP

III miejsce - Zuzanna Waradzyn - kl. IV SP

IV miejsce - Beata Kozub - kl. IV SP

V miejsce Gabriel Mikołaj Cichoń - kl. VI

 

SP Sromowce Niżne - II miejsce

 


 

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY LATAWIEC

II miejsce - Aleksandra i Anna Kalisz - kl. II SP 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska