www.projektdunajec.czorsztyn.pl   http://projekty-mojepasjemojezycie.jimdo.com/   www.pore.nowotarski.pl   wesoły przedszkolak

       SP       gim                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

2018-11-19     Elżbiety, Faustyny, Pawła     "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański    
Strona główna -> Koła zainteresowań

 

Koła zainteresowań i zajęcia o charakterze wyrównawczym

Szkoła Podstawowa

Lp.

Nazwa koła/zajęć

Termin (dzień, godz.)

Prowadzący

Dostępność dla klas

1

Koło fizyczno - techniczne

Poniedziałek – 13.25 – 14.10

Beata Nowak

IV - VI

2

ZDW – matematyka, przyroda

Środa – 13.25 – 14.10

Zofia Mężyk

V

3

Koło języka angielskiego

Środa – 13.25 – 14.10

Karina Regiec

V - VI

4

Koło matematyczne/ZDW - matematyka

Środa – 13.25 – 14.10

Urszula Bulanda

VI

5

Koło historyczne

Poniedziałek – 13.25 – 14.10

Monika Regiec

IV - VI

6.

ZDW – klasa III

Poniedziałek – 11.45 – 12.30

Helena Niemiec

III

7

ZDW – klasa I

Poniedziałek – 11.45 – 12.30

Bożena Kowalczyk

I

8

Koło plastyczne

Piątek – 12.35 – 13.20

Celina Regiec

IV - VI

9

Koło plastyczne

Środa – 12.35 – 13.20

Celina Regiec

I - III

10

Koło taneczne

Środa – 13.25 – 14.10

Helena Niemiec

I - VI

11

ZDW - matematyka

Środa – 12.35 – 13.20

Bogusław Siedlarczyk

IV

12

Koło informatyczno - matematyczne

Piątek - 13.25 – 14.10

Bogusław Siedlarczyk

IV - VI

13

SKS

Wtorek i piątek - 13.25 – 14.10

Krzysztof Nosal

IV - VI

14

DSM

Czwartek – 15.00 – 17.00

Karolina Regiec

0 - VI

15

ZDW – język polski

Poniedziałek - 13.25 – 14.10

Jolanta Magiera

V - VI

16

Ćwiczenia logopedyczne

Poniedziałek - 11.35 – 13.20

Jolanta Magiera

PP, I - III

17

Koło polonistyczne

Czwartek – 12.35 – 13.20

Jolanta Magiera

IV

18

Koło języka angielskiego/ZDW – język angielski

Piątek – 12.35 – 13.20

Anna Topolska

IV

 

Gimnazjum

Lp.

Nazwa koła/zajęć

Termin (dzień, godz.)

Prowadzący

Dostępność dla klas

1

Koło matematyczne

Czwartek – 14.15 – 15.00

Beata Nowak

II

2

Koło polonistyczne / ZDW – język polski

Wtorek – 13.25 – 14.10 oraz środa -13.25 – 14.10

Renata Skawińska

I a, II

3

ZDW - matematyka

Poniedziałek - 13.25 – 14.10

Zofia Mężyk

I b

4

ZDW - matematyka

Środa -  14.15 – 15.00

Zofia Mężyk

III b

5

Koło języka angielskiego

Środa -  14.15 – 15.00

Karina Regiec

I - III

6

Koło matematyczne/ ZDW - matematyka

Środa -  14.15 – 15.00

Urszula Bulanda

I - III

7

Koło historyczne

Wtorek - 13.25 – 14.10

Monika Regiec

I - III

8

Koło taneczne

Piątek - 13.25 – 14.10

Joanna Workowska

I - III

9

Koło biologiczne

Poniedziałek - 13.25 – 14.10

Barbara Lis

I - III

10

Koło teatralne

Czwartek - 14.15 – 15.00

Anna Stokłosa - Chmiel

I - III

11

Koło polonistyczne/ZDW – język polski

piątek- 13.25 – 14.10

Anna Stokłosa – Chmiel

I - III

12

Koło informatyczno - geograficzne

Wtorek - 3.25 – 14.10

Bogusław Siedlarczyk

I - III

13

Koło języka niemieckiego

piątek- 13.25 – 14.10

Krzysztof Rajski

I - III

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska